Członkowie

Wykaz członków Walnego Zgromadzenia 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

w nowej roli - gazeta-51-2

Rada Powiatowa IRWŁ w powiecie bełchatowskim

Śmiałkowski Marcin – delegat

Frydrychowski Janusz Piotr – przewodniczący

Rada Powiatowa IRWŁ powiecie brzezińskim

Supera Eugeniusz – przewodniczący

Kołodziejczyk Dorota Magdalena – delegat

Rada Powiatowa IRWŁ w powiecie kutnowskim

Górczyński Andrzej Robert – delegat

Jaworski Włodzimierz – przewodniczący

Rada Powiatowa IRWŁ w powiecie łaskim

Węglewski Bronisław – przewodniczący

Krawczyk Marek Jan – delegat

Rada Powiatowa IRWŁ w powiecie łęczyckim

Gabryelczak Małgorzata – przewodnicząca

Kowalczyk Dariusz Jarosław – delegat

Rada Powiatowa IRWŁ w powiecie łowickim

Wrona Donata Agnieszka – delegat

Znyk Jan – przewodniczący

Rada Powiatowa IRWŁ w powiecie łódzkim-wschodnim

Woźniak Jan – przewodniczący

Sałata Bogdan – delegat

Rada Powiatowa IRWŁ w powiecie opoczyńskim

Juszyński Krzysztof Stanisław – delegat

Kacprzak Marian – przewodniczący

Rada powiatowa IRWŁ w powiecie pabianickim

Chojecki Jan Andrzej – delegat

Dzierżawski Czesław Józef – przewodniczący

Rada Powiatowa IRWŁ w powiecie pajęczańskim

Wojtaszczyk Łukasz – delegat

Koziński Jacek Stanisław – przewodniczący

Rada Powiatowa  IRWŁ w powiecie piotrkowskim

Kowalski Tomasz Józef – przewodniczący

Pietrykowski Bogdan – delegat

Rada Powiatowa  IRWŁ w powiecie poddębickim

Gortat Mariusz Andrzej – delegat

Bednarek Ewa – przewodnicząca

Rada Powiatowa IRWŁ w powiecie radomszczańskim

Gruszczyński Andrzej Jan – delegat

Komala Andrzej Jan – przewodniczący

Rada Powiatowa IRWŁ w powiecie rawskim

Rosa Małgorzata Aneta – delegat

Cheba Mariusz Stanisław – przewodniczący

Rada Powiatowa IRWŁ w powiecie sieradzkim

Kołodziejczyk Jan – przewodniczący

Wróbel Jerzy - delegat

Rada Powiatowa IRWŁ w powiecie skierniewickim

Kowara Andrzej Tomasz – przewodniczący

Ossowicz Jacek – delegat

Rada Powiatowa IRWŁ w powiecie tomaszowskim

Kowalczyk Dariusz Anatol – delegat

Sygitowicz Ewa Monika delegat

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województw Łódzkiego w Powiecie Wieluńskim

Stępień Józef – przewodniczący

Wróbel Krzysztof – delegat

Rada Powiatowa IRWŁ w powiecie wieruszowskim

Karsznia Jerzy – przewodniczący

Starek Ryszard – delegat

Rada Powiatowa IRWŁ w powiecie zduńskowolskim

Nowak Krzysztof Jan – delgat

Kowalski Zenon – przewodniczący

Rada Powiatowa IRWŁ w powiecie zgierskim

Michaś Adam Wojciech – delegat 

Kuzański Jerzy Stanisław – przewodniczący