Rady Powiatowe IRWŁ

Posiedzenia Rad Powiatowych IRWŁ – V kadencja 

 

Członkowie Rad Powiatowych Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego 

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Bełchatowskim

Miasto Bełchatów

Herudzińska Teresa Maria

Gmina Bełchatów

Robak Bogumiła

Rzepecka Mariola Barbara

Gmina Drużbice

Bara Grzegorz Franciszek

Grygielski Zbigniew Andrzej

Gmina Kleszczów

Gajda Daniel

Gmina Kluki

Maziarz Czesław Adam

Zochniak Cezary Jerzy

Gmina Rusiec

Słomian Marek

Śmiałkowski Marcin – delegat

Gmina Szczerców

Frydrychowski Janusz Piotr – przewodniczący

Niewiadomski Witold Józef

Gmina Zelów

Biesaga Barbara

Solecki Zygmunt

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Brzezińskim

Miasto Brzeziny

Balwierczyk Jarosław

Gmina Brzeziny

Kobus Sławomir

Wilamek Tomasz

Gmina Dmosin

Krakowiak Arkadiusz Tomasz

Supera Eugeniusz – przewodniczący

Gmina Jeżów

Guzek Anna Maria

Piechota Tomasz

Gmina Rogów

Kołodziejczyk Dorota Magdalena – delegat

Susik Ryszard Maciej

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Kutnowskim

Gmina Bedlno

Górczyński Andrzej Robert – delegat

Olejniczak Konrad Eugeniusz

Gmina Dąbrowice

Dropiński Grzegorz

Jarka Tomasz

Gmina Krośniewice

Kołodziejski Krzysztof Mariusz

Zasadzki Adam

Gmina Krzyżanów

Jabłoński Roman

Trawczyński Radosław Michał

Gmina Kutno

Olesiński Jan Jacek

Starbała Tomasz Piotr

Gmina Łanięta

Anglard Jakub

Szczęsny Tomasz

Gmina Nowe Ostrowy

Głowacki Krzysztof Juliusz

Zdziarski Krzysztof

Gmina Oporów

Pawlikowski Robert Zbigniew

Szafran Marcin

Gmina Strzelce

Jaworski Włodzimierz – przewodniczący

Lewandowski Andrzej

Miasto-Gmina Żychlin

Kowalski Władysław

Materka Marek Andrzej

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Łaskim

Gmina Buczek

Czupryniak Danuta

Węglewski Bronisław – przewodniczący

Miasto-Gmina Łask

Mrowińska Monika

Nowicki Jacek

Gmina Sędziejowice

Krawczyk Marek Jan – delegat

Rębacz  Wiesław Stanisław

Gmina Widawa

Mamzer Iwona Barbara

Woźniak Rafał Piotr

Gmina Wodzierady

Gil Daniel Artur

Płonek Marek Piotr

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Łęczyckim

Gmina Daszyna

Wojtera Zbigniew Stanisław

Zduńczyk Grzegorz Marek

Gmina Góra Świętej Małgorzaty

Cybulska Aneta Janina

Marczak Zbigniew Andrzej

Gmina Grabów

Darolewski Jan Włodzimierz

Wojtera Marek Jacek

Gmina Łęczyca

Góra Janusz Andrzej

Stolińska Izabela Maria

Gmina Piątek

Gabryelczak Małgorzata – przewodnicząca

Michalak Paweł Piotr

Gmina Świnice Warckie

Augustyniak Sławomir Antoni

Matusiak Leszek

Gmina Witonia

Kobus Radosław Michał

Kowalczyk Dariusz Jarosław – delegat

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Łowickim

Gmina Bielawy

Gralak Ireneusz

Łuczak Sylwia

Gmina Chąśno

Górajek Mirosław Leszek

Żyto Tadeusz

Gmina Domaniewice

Kolec Józef Jan

Wodzyński Roman Paweł

Gmina Kiernozia

Wasilewski Janusz

Żurek Kordian Stefan

Gmina Kocierzew Południowy

Staniszewski Janusz

Wojciechowski Waldemar Jan

Miasto Łowicz

Gładki Henryk

Gmina Łowicz

Kołucki Janusz Roman

Sujkowski Jan

Gmina Łyszkowice

Marat Andrzej

Zawadzka Małgorzata

Gmina Nieborów

Bakalarski Wojciech

Soliński Robert

Gmina Zduny

Wrona Donata Agnieszka – delegat

Znyk Jan – przewodniczący

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Łódzkim-Wschodnim

Gmina Andrespol

Woźniak Jan – przewodniczący

Gmina Brójce

Derach Marcin Piotr

Brdoń Aleksandra Teresa

Miasto-Gmina Koluszki

Sałata Bogdan – delegat

Słaby Tadeusz

Gmina Nowosolna

Berent Aleksandra

Miasto-Gmina Rzgów

Prądzyński Adam

Owczarek Michał

Miasto Gmina Tuszyn

Busiakiewicz Grzegorz

Smyczek Zbigniew

Miasto Łódź

Lenart Marzena

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Opoczyńskim

Gmina Białaczów

Firkowski Stanisław

Krzysztofik Anna

Miasto-Gmina Drzewica

Barul Stanisław

Gapys Andrzej Dariusz

Gmina Mniszków

Marcinkowski Piotr Rafał

Tarnawski Mariusz Krzysztof

Miasto-Gmina Opoczno

Dorocińska Elżbieta Ewa

Jurek Marian Stanisław

Gmina Paradyż

Ignerowicz Robert Andrzej

Juszyński Krzysztof Stanisław – delegat

Gmina Poświętne

Kacprzak Bolesław

Kacprzak Marian – przewodniczący

Gmina Sławno

Bielas Krzysztof

Ogłoziński Wojciech Dominik

Gmina Żarnów

Ciach Krzysztof Roman

Pacyniak Tomasz

 

Rada powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Pabianickim

Gmina Dłutów

Chojecki Jan Andrzej – delegat

Dzierżawski Czesław Józef – przewodniczący

Gmina Dobroń

Dychto Sławomir

Korczak Wiesław Kazimierz

Miasto Konstantynów Łódzki

Sobczak Aleksy

Gmina Ksawerów

Otomański Konrad

Gmina Lutomiersk

Cierpikowski  Marcin

Kądziela Piotr

Miasto Pabianice

Błoch Halina

Gmina Pabianice

Antoniewski Grzegorz Henryk

Lubowicka Maria

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Pajęczańskim

Miasto-Gmina Działoszyn

Madej Jan Mirosław

Wojtaszczyk Łukasz – delegat

Gmina Kiełczygłów

Bednarek Ireneusz Edward

Brzezowski Krzysztof

Gmina Nowa Brzeźnica

Koziński Jacek Stanisław – przewodniczący

Zięba Aleksandra Renata

Miasto- Gmina Pajęczno

Bednarska Katarzyna Dominika

Tokarski Dariusz

Gmina Rząśnia

Jaworski Jacek

Sikora Paweł Maciej

Gmina Siemkowice

Błasiak Andrzej Józef

Gasiecki Jarosław Piotr

Gmina Strzelce Wielkie

Borowiec Wiesław

Perczak Józef

Gmina Sulmierzyce

Boroń Dariusz Zbigniew

Trajdos Danuta Stanisława

 

Rada Powiatowa  Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Piotrkowskim

Miasto Piotrków Trybunalski

Staniaszek Sylwester Piotr

Gmina Aleksandrów

Hume Adam Andrzej

Kowalski Arkadiusz Rafał

Gmina Czarnocin

Jakiel Dariusz Roman

Rejniak Zbigniew Piotr

Gmina Gorzkowice

Komar Elżbieta

Kowalski Tomasz Józef – przewodniczący

Gmina Grabica

Kujawski Tomasz Edward

Mroczkowski Ryszard Jan

Gmina Łęki Szlacheckie

Terka Janusz Dominik

Wośko Dariusz Jacek

Gmina Moszczenica

Janiec Agnieszka Krystyna

Kraska Stanisław Stefan

Gmina Ręczno

Kręglewski Marek Tomasz

Żak Andrzej Jakub

Gmina Rozprza

Pstrokoń Tomasz Marcin

Tarnowski Maciej

Miasto-Gmina Sulejów

Komisarczyk Dorota

Pietrykowski Bogdan – delegat

Gmina Wola Krzysztoporska

Olejnik Ryszard

Wójtowicz Agnieszka Urszula

Gmina Wolbórz

Kula Grzegorz Józef

Swarbuła Paweł Zygmunt

 

Rada Powiatowa  Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Poddębickim

Gmina Dalików

Chmielecki Leszek

Gortat Mariusz Andrzej – delegat

Gmina Pęczniew

Bekalarczyk Krzysztof Marek

Domżał Piotr Wojciech

Miasto Poddębice

Leśniewicz Robert Waldemar

Lodziński Andrzej

Gmina Uniejów

Nita Damian

Urbaniak Paweł Zygmunt

Gmina Wartkowice

Hajdas Grzegorz

Świątczak Leonard Jan

Gmina Zadzim

Bednarek Ewa – przewodnicząca

Janaszkiewicz Karol Piotr

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Radomszczańskim

Gmina Dobryszyce

Koper Karol Jerzy

Gmina Gidle

Barański Sławomir Jan

Romańczyk Marzena Agnieszka

Gmina Gomunice

Gaborski Krzysztof Zdzisław

Miasto-Gmina Kamieńsk

Dworzyńska Jolanta Ewa

Miśkiewicz Anna Zofia

Gmina Kobiele Wielkie

Lesiakowski Łukasz

Olborski Kamil Marcin

Gmina Kodrąb

Staryga Kamil Józef

Stolarczyk-Bryl Anna Janina

Gmina Lgota Wielka

Kaczmarek Stanisław

Wiatrak Waldemar

Gmina Ładzice

Gruszczyński Andrzej Jan – delegat

Porzeżyński Michał

Gmina Masłowice

Gajda Karol

Wiśnicki Tomasz Rafał

Miasto-Gmina Przedbórz

Baran Grzegorz

Cieślik Jan Witold

Gmina Radomsko

Jaworski Ryszard Franciszek

Komala Andrzej Jan – przewodniczący

Miasto Radomsko

Olczyk Grzegorz Alojzy

Gmina Wielgomłyny

Gaik Henryka

Hasik Piotr Michał

Gmina Żytno

Krzyżkowski Janusz

Wierzbicki Waldemar Jacenty

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Rawskim

 Miasto-Gmina Biała Rawska

Libera Sylwester Tadeusz

Otulak Jacek

Gmina Cielądz

Gaca Michał Piotr

Rosa Małgorzata Aneta – delegat

Gmina Rawa Mazowiecka

Badur Tadeusz

Czajka Małgorzata

Gmina Regnów

Cheba Mariusz Stanisław – przewodniczący

Sumiński Krzysztof

Gmina Sadkowice

Chylak Piotr

Feller Łukasz

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Sieradzkim

Miasto-Gmina Błaszki

Kołodziejczyk Jan – przewodniczący

Wróbel Jerzy - delegat

Gmina Brąszewice

Jaros Krzysztof Marcin

Zaton – Smok Ewa

Gmina Brzeźnio

Owczarek Tadeusz

Przybyła Łukasz Tadeusz

Gmina Burzenin

Łebzuch Roman Mariusz

Wejgert Waldemar Andrzej

Gmina Goszczanów

Piekarski Dariusz

Warszewski Andrzej Grzegorz

Gmina Klonowa

Gołdyn Jerzy Bogdan

Smok Piotr Paweł

Miasto Sieradz

Wojciechowski Jerzy

Gmina Sieradz

Ograbek Zbigniew Piotr

Prekwa Kamila Agnieszka

Miasto-Gmina Warta

Baliński Tomasz Mikołaj

Krzywański Rafał Antoni

Gmina Wróblew

Goździewicz Witold

Kokoszka Sebastian Andrzej

Miasto Złoczew

Kałużny Stanisław

Piesyk Wojciech

 

Rady powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Skierniewickim

Miasto Skierniewice

Szczepanik Franciszek Zenon

Gmina Bolimów

Ozga-Flejszer Beata

Siekiera Remisław

Gmina Głuchów

Kowara Andrzej Tomasz – przewodniczący

Mikołajczyk Michał Stanisław

Gmina Godzianów

Pąśko Józef

Gmina Kowiesy

Ossowicz Jacek – delgat

Wróblewski Marek

Gmina Lipce Reymontowskie

Dziuda Jacek

Gmina Maków

Blus Roman Krystyn

Sałek Kazimierz

Gmina Nowy Kawęczyn

Adamczyk Piotr Paweł

Góral Tomasz

Gmina Skierniewice

Skarzyńska Lucja Beata

Wójcicki Andrzej

Gmina Słupia

Rosiński Roman Tadeusz

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa  Łódzkiego w Powiecie Tomaszowskim

Gmina Będków

Rybak Sławomir Andrzej

Sałata Mirosław Jan

Gmina Budziszewice

Grad Grzegorz Roman

Gmina Czerniewice

Bielicki Piotr Jan

Kowalczyk Dariusz Anatol – przewodniczący

Gmina Inowłódz

Bernaciak Elżbieta Małgorzata

Gmina Lubochnia

Skuza Magdalena

Sygitowicz Ewa Monika – delegat

Gmina Rokiciny

Lewandowski Wiesław Jan

Sadowski Ireneusz Tomasz

Gmina Rzeczyca

Jankowski Adam

Kępa Andrzej Stanisław

Miasto Tomaszów Mazowiecki

Fryziel Kazimierz

Gmina Tomaszów Mazowiecki

Sęk Marian Henryk

Tomanek Jan Bogdan

Gmina Ujazd

Aleksandrowicz Sławomir Józef

Kotynia Mariusz Jacek

Gmina Żelechlinek

Dobrowolski Rafał

Rochala Paweł Mariusz

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województw Łódzkiego w Powiecie Wieluńskim

Gmina Biała

Kosiński Marek

Kubski Janusz

Gmina Czarnożyły

Stępień Józef – przewodniczący

Rősner Rafał

Gmina Konopnica

Kurowski Jacek

Olbiński Jan

Gmina Mokrsko

Pietras Marek

Szkudlarek Zbigniew

Gmina Osjaków

Dubecka Henryka

Nawojska Alicja

Gmina Ostrówek

Nowak Adam

Gmina Pątnów

Gawlak Stanisław

Wiatr Mirosław

Gmina Skomlin

Jaśko Paweł

Kucharek Kinga

Miasto-Gmina Wieluń

Walas Kazimierz

Wróbel Krzysztof – delegat

Gmina Wierzchlas

Klasa Tomasz

Stępińska Agata

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Wieruszowskim

Gmina Bolesławiec

Kubiński Dariusz

Wosiński Józef

Gmina Czastary

Ciećka Adam

Dura Jan

Gmina Galewice

Karsznia Jerzy – przewodniczący

Siwik Mirosława

Gmina Lututów

Dębski Arkadiusz

Jadwiszczak Kazimierz

Gmina Łubnice

Maślanka Maria

Starek Ryszard – delegat

Gmina Sokolniki

Jeżykowski Marian

Jopek Ewa

Miasto-Gmina Wieruszów

Kupietz Prakseda

Ociepa  Marek

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Zduńskowolskim

Miasto-Gmina Szadek

Nowak Krzysztof Jan – delgat

Bejmert Agnieszka

Gmina Zapolice

Kowalski Zenon – przewodniczący

Rumpel Wiesław

Miasto Zduńska Wola

Nowak Krzysztof Hubert

Gmina Zduńska Wola

Gudaś Henryk

Jonczyk Krzysztof Włodzimierz

 

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Powiecie Zgierskim

Miasto Gmina Aleksandrów Łódzki

Sikorski Grzegorz

Michaś Adam Wojciech – delegat

Miasto Głowno

Lenart Wojciech

Gmina Głowno

Kucharczyk Krzysztof Edward

Kierus Dariusz

Miasto Ozorków

Jabłoński Włodzimierz Kazimierz

Gmina Ozorków

Wołowski Marek Józef

Graczyk Tomasz Stanisław

Gmina Parzęczew

Pietruszewski Włodzimierz Adam

Kurtasiński Kazimierz Adam

Miasto-Gmina Stryków

Niźnikowski Szymon

Walak Daniel Zenon

Miasto Zgierz

Kozłowski Krzysztof

Gmina Zgierz

Bratus Benedykt

Kuzański Jerzy Stanisław – przewodniczący

Miasto Łódź

Marzena Lenart