VI Europejskie Forum Gospodarcze – łódzkie 2013 – zaproszenie

baner_EFG_pol

Zapraszamy na VI Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2013. W centrum Polski w centrum Europyktóre odbędzie się w dniach 13-14 listopada 2013 w andel’s Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17 w Łodzi.

Europejskie Forum Gospodarcze to wydarzenie cykliczne, organizowane po raz szósty przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Dyskusje podejmowane podczas Forum dotyczą aktualnej sytuacji gospodarczej z ukierunkowaniem na potencjał regionów, którego rozwój ma bezpośrednie przełożenie na wzmocnienie kondycji gospodarczej naszego kraju.

Tegoroczna edycja EFG będzie obfitowała w sesje plenarne, debaty i panele dyskusyjne, w tym dotyczące branż: BPO, innowacyjny przemysł włókienniczy i mody; innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze; medycyna, farmacja, kosmetyki; energetyka, w tym odnawialne źródła energii oraz zaawansowane materiały budowlane.

Program EFG – 13 i 14 listopada

(proszę kliknąć, aby powiększyć zdjęcie)

agenda1

agenda2

(pdf) Szczegółowy program EFG Łódzkie 2013 

Tradycyjnie drugiego dnia Forum organizowane są salony branżowe dedykowane wiodącym branżom regionu. Zapraszamy do udziału w salonie branżowym:

Innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno – spożywcze, 


który odbędzie się 14 listopada br. w godzinach 9:30-14:30 w andel’s Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17 w Łodzi, sala DAMASK.

Partnerem merytorycznym tegorocznego salonu jest Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego. 

Salon poświęcony będzie aktualnym trendom oraz wyzwaniom stojącym przed podmiotami odpowiedzialnymi za sektor przetwórstwa rolno-spożywczego, zarówno w ujęciu lokalnym, jak i globalnym.

Program salonu innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno – spożywcze (pdf)

 

Zapraszamy również do wzięcia udziału w spotkaniach kooperacyjnych B2B z przedsiębiorcami z Ukrainy i z Gruzji – 13.11.2013 

Więcej informacji…

Szczyt gospodarczy Polska – Rumunia 14.11.2013

Więcej informacji…

 

Oficjalna rejestracja uczestników na stronie internetowej Forum: http://www.forum.lodzkie.pl/

Udział w VI Europejskim Forum Gospodarczym– Łódzkie 2013 jest BEZPŁATNY.