Wydarzenia:

 

IMG_9341

 

 

 • Walne Zgromadzenie Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W sali Sejmiku Urzędu Marszałkowskiego w dniu 14 grudnia 2013 roku odbyło się VII w IV kadencji Walne Zgromadzenie Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego.

 

 • Teraz Kobiety! – spotkanie przedstawicielek izb rolniczych 

IMG_7336

W dniu 21 listopada 2013 roku w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi  z inicjatywy Zarządu Krajowej Rady Izb Rolniczych odbyło się spotkanie kobiet aktywnie działających na obszarach wiejskich.

 • Wyjazd studyjno – szkoleniowy rolników z województwa łódzkiego 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W dniach 22 – 24 listopada 2013 roku Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego przy udziale Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, Banku Gospodarki Żywnościowej S.A., przedstawicieli firm z branży rolniczej, zorganizowała wyjazd studyjno – szkoleniowy do Gdańska dla rolników z województwa łódzkiego…

 • Innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno – spożywcze na Europejskim Forum Gospodarczym Łódzkie 2014

Na VI Europejskim Forum Gospodarczy Łódzkie 2013, zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski w dniach 13 – 14 listopada 2013 roku w Hotel andel’s w Łodzi ogromną popularnością cieszył się salon  ”Innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno – spożywcze” Merytorycznym partnerem salonu była Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego. 

 • VI Europejskie Forum Gospodarcze 13 – 14 listopada 2013 r.

W Łodzi w dniach 13 – 14 listopada 2013 r. odbywało się VI Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2013 r., wydarzenie cykliczne, organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

 • VI Europejskie Forum Gospodarcze – łódzkie 2013 – zaproszenie

VI Europejskie Forum Gospodarcze   Zapraszamy na VI Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2013, w centrum Polski w centrum Europy

 • Rada Gospodarcza Województwa Łódzkiego 

  Prezesi i dyrektorzy wielkich firm z regionu, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele instytucji działających dla biznesu weszli w skład Rady Gospodarczej Województwa Łódzkiego…

 • Spotkania przy stole – łączy nas chleb – wydarzenie informacyjno-promocyjne na temat PROW 2007-2013 z udziałem przedstawicieli szkół rolniczych

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

19 października 2013 roku – teren Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie (powiat łowicki)

 • Wyjazd studyjno – szkoleniowy rolników z terenu województwa łódzkiego

Wyjazd studyjno – szkoleniowy rolników z terenu województwa łódzkiego Sekretariat Regionalny KSOW Województwa Łódzkiego we współpracy z Izbą Rolniczą Województwa Łódzkiego w dniach 5-12 października 2013 roku, zorganizował wyjazd studyjno – szkoleniowy Węgry – Rumunia.

 • XII Święto Ziemniaka w Dmeninie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA   W niedzielę 22.09.2013r. od godz. 1400 na placu szkolnym w Dmeninie odbyła się impreza „XII Święto Ziemniaka”.

 • Spotkanie w Bełdowie

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Zgierzu spotkała się w 20 września 2013 roku w gospodarstwie rolno-rybackim Pana Adama Michasia. 

 

 •  Dożynki Prezydenckie Spała 2013 

                                     zdjęcie 5 „Możemy dziś z dumą mówić o polskiej wsi, jako źródle siły polskiego narodu i polskiej gospodarki…” – Bronisław Komorowski, Prezydent RP 

 • Dożynki na „Zjazdowej”

                                      Dożynki na "Zjazdowej"   Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego wraz z ŁRH „Zjazdowa” S.A. i Radą Osiedla „Dolina Łódki” była organizatorem Dożynek Owocowo-Warzywnych, które w sobotę (31.08 br.) odbyły się na terenie Łódzkiego Rynku Hurtowego na ulicy Zjazdowej. 

 • Spotkanie na Beskidzkiej

                                      zdjęcie1 Spotkanie rolników i przedstawicieli instytucji współpracujących z IRWŁ na nieruchomości Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego.